Kombi Tamiri

Gündelik yaşamlarımızın son yıllarda en olmaz olmaz ürünleri arasında kombiler geliyor. Kombiler günümüzün çok yoğun çalışan insanının adeta kurtarıcısı gibi olan ürünler. Zira hem banyoda suyun ısınması, hem yemek yapılmasını hem de evin ısınma olayının gerçekleşmesini sağlayan multiple olan cihazlar. Ama kimi zaman bu ürünlerde de sorunlar yaşanabiliyor ve düzenli olarak bakım yaptırmak gerekiyor ki bu da doğal olarak insanların kombi tamir ve bakımı hizmeti almasını zorunlu kılıyor.

Kombi Tamir ve Bakım Hizmeti Alırken

Kombi tamir ve bakımı oldukça özen isteyen, ciddi bir bilgi birikimi gerektiren, belli başlı eğitimler almasını gerektiren bir durumdur. Firmamız işte tam da bu noktada alanında deneyimli uzman kadrosu ile son derece profesyonel bir hizmet vermektedir.

Kombilerin markası, modeli ne olursa o alanda eğitim almış uzman deneyimli personeli ile bakımlarını yapar. Arıza olması durumunda arızayı öncelikle olarak tespit eder. Sonrasında şayet parça değişimi gerekiyor ise parça değişimini yapar. Elbette parça değiştirmeden önce müşterinin onayını alır. Sonra gerekli işlemi yapar. Kullanılan yedek parçalar ürünün kendisine ait orijinal olan parçalarıdır ki bu noktada da firmamızın geniş bir yedek parça deposu vardır. Müşteri beklemez ve anında işlem gerçekleştirilir.

Kombi Kullananların Bilmesi Gerekenler

Kombi tamir ve bakımı hakkında üstte yer alan temel bilgileri verdikten sonra kombi kullananların bilmesi gereken bazı bilgilerden de bahsetmek gerekir ise şunlar söylenebilir: En temel husus işin para kısmına takılmadan ne kadar az kullanılsa bile kombilerin yıllık bakımlarının periyodik olarak yaptırılması gerektiğidir. Bunun yanında açık havada kombi konumlandırması yapılmamalıdır. Kombinin basıncı son derece önemli olan bir durumdur. Basıncın düşmesi durumunda kimi sorunlar yaşanabilir ki bu sorunun yaşanmaması için kombi basıncı belli aralıklar ile kontrol edilmelidir. Basıncın düşmesi durumunda nasıl ayarlanacağı mutlaka öğrenilmelidir. Bunun yanında hiçbir biçimde kapatılmamalı bunun yerine düşük ısıda tutulmamalıdır. Kişi uzun süre evde olamayacağı dönemlerde bile kombiyi kapatmamalıdır. Bu aç kapa durumları kombiye daha ciddi zararlar verdiği gibi daha fazla doğalgaz parasının da gelmesine sebebiyet verir.