Fujitsu Teknik Servisi

Torbalı Fujitsu teknik servisi firmamız haftanın her günü ve her saatinde müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına vardır. Fujitsu markalı buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın gibi ürünlerinize teknik servis hizmetini en hızlı şekilde sunmaktadır. Teknik servis ekibimizi sürekli olarak büyümeye devam etmekteyiz. Firmamız İzmir'in Torbalı ilçesindeki siz halkımıza Fujitsu markalı cihazlarınızda özel teknik servis olarak hizmet vermektedirler. Fujitsu servisimizi haftanın her günü veya her saati sizlerle birlikte çalışmaktayız. İzmir Klima Servisi olarak klima sektörüne başladığımız günden bu yana müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti bir borç olarak bilmekteyiz. Her geçen gün İzmir klima servisi olarak kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara sizlerle taşıdık.

Torbalı Fujitsu teknik servisi ilgili bilgiler

İzmir Klima Servisimizde tam donanımlı araç filomuz eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza aynı günde servis imkânı vermektedir. İzmir Klima Servisimiz anında çözümlerle kesin teşhis ve garantili iş ve işçilikler için her zaman ve her an sizlerle birlikteyiz. Torbalı Fujitsu teknik servisi İzmir Klima Servisi olarak klima ile ilgili bütün sorunlarınıza anında cevap vermekteyiz. Buca ve İzmir’e 7/24 klima servisi hizmeti sunuyoruz. Genel olarak problemler klima soğutmuyor, klima ısıtmıyor, klima su akıtıyor, kumandası çalışmıyor, klima ses yapıyor bu gibi sorunlarınızı anında cevap veriyoruz.

Fujitsu teknik servisinin sizlere yaptıkları

Klimalarınıza düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmemeniz gerekmektedir. Bakımsız klimalar sağlınızı büyük derecede tehdit edebilmektedir. Klimanıza ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabilmektedir. Klima kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klimalarınızı kullandığınız sürece kendiniz 20-30 günde bir toz tutucu filtreleri yıkamalısınız. Performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır. Torbalı Fujitsu teknik servisi İzmir Klima Servisi olarak da klimalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz arıza, bakım, montaj gibi hizmetlerimizden sonra ilk günkü haliyle teslim etmekteyiz. İzmir klima servisi olarak verdiğimiz servis hizmetlerimiz klima montajı, klimada montajı ve klima onarımı ve tamiri hizmetleri sunuyoruz.