Eca Teknik Servisi

Elginkan Holding firmasının gerek ülkemize gerek dünyaya kazandırdığı markaların başında ECA geliyor. İlk başta yabancı bir sözcük gibi görünse de aslında firmanın üç ortağı olan Ekrem Cahit Ahmet isimli kişilerin baş harflerinden oluşan bir marka var karşımızda.

Torbalı Eca teknik servisi de bu markanın ürünlerine dair her türlü hizmeti veren özel bir firmadır. ECA markanın ürün gamına baktığımızda armatürler, gömme rezervuar, kromajlı banyo aksesuarları, su tesisatı ve doğalgaz vanaları, seramik sağlık gereçleri, akrilik küvet ve duş tekneleri, seramik kaplama malzemeleri vardır ki buradan da anlaşılacağı üzere ürün gamının oldukça geniş olduğu açıktır. Bugün ülkemizin her yerinde bu markanın ürünlerine rastlamak mümkündür. Üstelik marka alanında lider konumunda olan, kalitesinden ödün vermeyen, ilgili tüm testlerden geçtikten sonra ürünlerini piyasaya sunan bir markadır.

Verilen Hizmetler Nelerdir?

Torbalı Eca teknik servisi de markanın hangi ürünü olunursa olsun modeli ne olursa olsun montajı sırasında gerek büyük çaplı inşaat firmalarına, gerek işyerlerine, gerek evlere alanında deneyimli, tüm eğitimleri almış, müşteri memnuniyetine özen gösteren personelleri ile çalışan bir firmadır ki bu alanda rakipsiz olduğu bile söylenebilir. Benzer bir biçimde sadece montaj aşamasında değil, olası yaşanan sorunlar konusunda da kesintisiz olarak çözümler sunar.

Tüm bunları yaparken arıza olması durumunda önce arızayı tespit eder, eğer değiştirilmesi gereken bir parça varsa markanın orijinal ürünleri arasından gerekli olan değişimi müşteri onayını alarak değiştirir. Üstelik kesintisiz olarak ve müşterinin hak kaybı yaşamadan bu hizmeti almasını sağlar.

Rutin bakımlar konusunda da alanında lider olan bir özel servistir.

Hizmet Alırken Fiyatları Belirleyen Unsurlar

Torbalı Eca teknik servisi hizmet verirken fiyatlarını belirleyen belli başlı temel kriterlerden bahsetmek gerekir ise öncelikle verilen hizmet türüne göre fiyatlar değişmektedir. Montaj için ayrı, bakım için ayrı, arıza tespit ve onarım için ayrı fiyatlar alınmaktadır. Bunun yanında parça değişimine gidiliyor ise parça değişim ücreti de ilgili faturaya yansıtılmaktadır. Yani işçilik ve varsa parça değişimi üzerinden fiyatlar belirlenmektedir ve fiyatlar piyasa değerlerine göre oldukça uygun olan rakamlardır.