Beko Teknik Servisi

Torbalı Beko teknik servisi firmamız haftanın her günü ve her saati müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Beko markalı buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın gibi ürünlerinize teknik servis hizmetini sağlamaktadır. En hızlı şekilde sunmak için teknik servis ekibimizi sürekli olarak yollara dökülmektedirler. Firmamız İzmir'in Torbalı ilçesinde halkımıza Beko markalı cihazlarınızda özel teknik servis adıyla hizmet vermektedirler. Beko servisimizi haftanın hangi günü veya hangi saati olursa olsun arayabilirsiniz.

2 Yıl garanti güvencesi

Beko teknik servis firması olarak halka olan ve sizlere sunmak istediğimiz hizmetin yüzü olan teknik servis elemanlarımızı sizler için seçmekteyiz. Yaptığımız işlere güvenimizin her zaman tamdır. Normal şartlar altında garanti süresi dolmuş olan ürünleri de tamir etmekteyiz. Beko marka buzdolabı, klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya fırın gibi ürünlerinizde tamir süreçleri içerisinde arızası giderilmektedir. Aslında komple değiştirilen parçalarınıza 2 yıl firma olarak garanti vermekteyiz. Beko markalı cihazınızın onarımının ve sonrası size sunulan teknik servis fişimizi kaybetmemeniz gerekmektedir. Beko markalı cihazınızın teknik servisimiz tarafından onarımının ardından geçici olan 2 yıllık süreçleri bulunmaktadır. Cihazlarınızın tamir öncesi baş gösteren sorunlarının tekrar etmesi halinde Torbalı Beko teknik servisi olarak bizi arayıp fiş numaranızı söyleyip arızanın tekrar ettiğini bildirdiğiniz takdirde tamir işleminin tekrarı ücretsiz olarak yapılmaktadır. En kaliteli hizmeti sizlere sunmaktayız.

Teknik ekibinin kalitesi

Teknik servis firmamız içerisinde çalışanlar Beko markalı buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi veya fırın gibi ürünlerde teknik servis ekibimiz çalışmaktayız. Beko markalı ürünlerde kaynaklı olarak yaşadığınız mağduriyetlerde en kısa sürede çözebilirsiniz. Cihazınıza yerinde müdahale edip işlemlerin kısa sürmesini istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Torbalı Beko teknik servisi cihazınızın yerinde de tamiri mümkün değilse Elemanımız sizleri arıza ve fiyatlandırma hakkında bilgilendirebilmektedir. Aletin atölyeye transfer etmek suretiyle hızlı olarak problemi çözüme kavuşturulacaktır. Beko teknik servisi olarak cihazınızın atölyede onarımı yapılmasını ve ardında testleri tamamlandıktan sonra sizlere teslimi edilmektedir. Bütün süreçler içerisinde Beko markalı cihazınızı güvenilir ekiplerle onarılmaktadır.