torbalı arçelik servisi

Torbalı Arçelik teknik servisi evlerimizde kullandığımız bazı yardımcı elektrikli ev aletleri olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve küçük ev aletlerinin teknik servisidir. Hayatımızda bunlarsız düşünmek çok zor. Bunları yeterince kulanabiliyormuyuz. Kullanmaya bağlı bu cihazların bir ömrü olduğundan elektrikle güç bulan bu cihazlarımızı elektriğin olmadığı bir ortamda hiçbir işlevi kalmamaktadır. Yaşam Alanlarımızın Vazgeçilmezi oldukları ve elektrikle güç bulan bu cihazlarımızın arızalanmasında da elektrik olmadan çalışmamaktadırlar. Cihazların bağlantılarında elektrik bağlantıları kontrol edilmelidir. Evlerimizde bizlere yardımcı olan bu cihazlarımıza sahip olurken ödediğimiz maddi bedel cihazlarımızın değerini artırmaktadır. Tüketiciler olarak kurulumu yapılan elektrikli ev aletlerimizin kullanma kılavuzlarını okuyarak da sorunu bazen çözebiliriz.

Arçelik hizmetlerinin yaptıkları

İzmir torbalı Arçelik servisi ve Arçelik markasının özel servisidir. Arçelik firmasıyla ilgisi bulunmamaktadır. Tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız özel servisin verdiği tüm sorumlulukları yerine getirmektedir. Donanımlı araçlarımız konusunda uzman teknisyenlerimiz ve artık yerinde müdahale ederek sorun çıkaran elektrikli ev aletlerinize aynı gün çözüm bulmaktadırlar. Torbalı Arçelik teknik servisi günümüz teknolojisinde ilerlemesiyle yaşantımızda baş döndürücü gelişmelerin beyaz eşya klima sektöründe de hız kesmeden devamını getirmektedir. Kapsama bölgesini geliştirerek İzmir'in en uzak noktasında da dahi var olduğunu kanıtlamıştır. 7/24 iletişim hattımızla hizmetlerimiz devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti hakkında

Torbalı özel Arçelik Servisi ile ilgili müşterilerini sürekli memnun etmektedirler. Müşterilerin temsilcileri ile ulaşıp istenilen gün ve saatte randevu isteyebilirsiniz. Onarım kararı verilen, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Klima, Onarım bedelinin de karşılığında hizmet faturası ile yapılmaktadır. Yapılan her onarım İzmir İli sınırları içinde bir yıl yedek parça ve işçilik garantisi de verilmektedir. Torbalı Arçelik teknik servisi yaşam alanını dolduran elektrikli ev aletlerimizin hayatımızın küçük bir kısmını doldurmaktadır. Arızalı olduklarında her şeyin farkında olduğumuzu anlarız. Biz insanlar Olarak Yaşam alanımızın büyük kısmında yer alan cihazlarımızın arızaları esnasında işinde uzman teknisyenler tarafında yapılmasına izin vermekteyiz. Bunun nedeni müşterilerimizi çok memnun etmektir. Bizlere ulaştığınız an sizlere en iyi çalışmalar işle destek vermekteyiz.