Yazıbaşı klima servisi 05545797009

        Yazıbaşı klima servisi

Yazıbaşında Klima servisi hizmeti vermekteyiz Her model marka klimalarınızın montajı,Yazıbaşı klima sökme,yazıbaşı klima takma,yazıbaşı klima elektriği bağlantısı işlemlerini özenle yapmaktayız.

          Yazıbaşı klima arızası

Zamanla klimanızın bazı parçaları eskimiş olabilir.İster istemez kablo yanıkları elektronik kart arızaları oluştuysa servisimiz özenle ideal fiyatlarla hizmet vermektedir,Yazıbaşında klima gazı doldurma işlemi yapmaktayız,yazıbaşında klima arızası kablo tamiri,yazıbaşında klima borusu satışı,yazıbaşında klima temizliği işleri itina ile yapılır.

           Yazıbaşı klima temizliği

Yazıbaşında her çeşit klimanız eğer koku yapıyorsa az üflüyorsa eskisi gibi performans vermiyorsa .Doğru adrestesiniz servisimiz.Yazıbaşında klima temizliği,yazıbaşında klima bakımı,yazıbaşında klima arızası giderme ,yazıbaşında gaz kaçağı tespiti,tamiri yapmaktadır.

    Yazıbaşı klima temizliği ve faydası

Klimanızı zamanla temizleme dönemleri geldiğinde yıkatırsanız her zaman çok gerekli luzumlu ve sağlıklı bir kazanım elde edersiniz.
Cihazınız zamanla tozları içine alır ve hava geçiremez hale gelir bunun için çok ağır bi kir tabakası oluşmadan cihazınızı temizletip ilk günkü performansına getirmeniz 
Sizlere ayrıca elektrik yakıt tasarrufu ve ilk günkü performansla klimanızın çalışması gibi kazanımlar sunmaktadır,Öncül klima olarak yazıbaşında klima temizliği ve servis hizmetlerimiz vardır .

 

 
https://www.onculteknik.com