Ayrancılar Klima Bakım Ve Onarım

Torbalı Ayrancılar da profesyonel klima bakımı hizmeti sağlayan firmamız öncelikle siz değerli kullanıcılarımızı klima bakımları ile ilgili bilgilendirmek ister, klima ürünlerimiz hemen hemen her evde ve iş yerinde kullanılmaktadır, ama kullanıcılarımızın çoğu klimalarını ne şekilde nasıl kullanacaklarını tam anlamıyla bilmeden kullanmaktadır.

Klimaların yalnızca bozulduğu zaman servise ihtiyacı olduğunu düşünür çoğu kullanıcı, halbuki kullanmakta olduğunuz klima bakımları düzenli yapılmadığında performanstan düşer yeterli verimi sağlayamaz ve iç kısımlarında zamanın verdiği toz ve bakteri birikintileri bulunduğunuz alana yayılır ve hasta olmanıza neden verir.

Bakımları düzenli yapılmayan klimalar bakımları düzenli yapılan klimalara oran an daha çok arıza yapar ve bu arıza çoğu büyük boyutlu olur işlemini düzgün yapamayan klima kendilerini kasar ya kart veya kompresör boru sen sör arıza yapmasına neden olur.

Tabi ki sağlığınıza verdiğiniz zarar daha da üzücüdür. Göğüs Hastalıkları Uzmanı klimaların bilinçsiz kullanılması sonucu üst solunum yolları enfeksiyonu, zatürre ve yüz felci gibi hastalıklara sebep olabileceğine değindi klima deyip geçmeyiniz her cihazda olduğu gibi klimalarda da bilinçsiz ve bakımsız kullanım sonucu ciddi zararlar görmektesiniz.

Torbalı da Klima Ve Bakım Onarım İşlerinde Uzman Kadro

Sizlerde hayatı sağlıklı klima uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız 6 ayda bir klimalar periyodik bakımlarını mutlaka yaptırın. Bakımı yapılan her klima yazınızı bahar serinliği ile kışınızı yaz sıcaklığı ile yaşamanızı sağlar, klimalar bakımını güvenilir bir servis yaptırın sizlerde yaşamın keyfini çıkarın. Klimalar bakımını yaptırmanız kadar önemli olan bir unsur daha vardır klimalar bakımını doğru bir servis tarafından yaptırmaktır. Bakım işlemi sanıldığı kadar basit ve önemsiz bir işlem değildir klima iç ve dış ünitesi tamamen açılarak iç kısımlarının özel klima bakım solüsyonları ile temizliği saplanıp bol su yardımı ile kimyasal ilacın tamamen yıkanarak çıkması gerekmektedir. Aksi taktir de bakterilerden arındırılan cihazlarınız kimyasal atıkları püskürterek sizlerin sağlığına yine zarar verecektir.

Uzman ekiplerimizin her konuda istediğini yaptığı için kaliteli sunumlar vermektedir, Sizlerde bizleri tercih ederek her sonuca ulaşabilirsiniz. Teknolojiyi yakından takip ederek hizmet vermekteyiz ve müşteri odaklı çalışmalara imza atmaktayız. Sizlerde bizleri tercih ederek tüm bunlardan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Beyaz eşya teknik servisi olarak tüm her şeyi göz önüne alarak istenileni başarabilirsiniz.